اجاق گازهای صنعتی

1399/06/13

Pineapple

اجاق گازهای صنعتی

یکی از اصلی‌ترین ابزارها برای آشپزی کردن اجاق گازها می‌باشند. از بهترین نوع اجاق گازها، اجاق گازهای صنعتی هستند که در اکثر رستوران‌ها و آشپزخانه های صنعتی موجود می‌باشند. اگر فضای کافی و ایده آلی برای اجاق گازهای بزرگ نباشد می‌توان از اجاق گازهای رومیزی استفاده کرد. امروزه اجاق گازهای صنعتی فرآیند طبخ انواع خورشت‌ها و برنج را آسان‌تر و سریع‌تر کرده است. اجاق گازهای صنعتی دارای مدل‌ها و تعداد شعله‌های متفاوتی است که از انواع آن‌ها می‌توان به اجاق گاز ۲ شعله، اجاق گاز ۴ شعله، اجاق گاز صنعتی فردار، اجاق گاز ۶ شعله، اجاق گاز برقی، اجاق گاز ایستاده، اجاق برقی ۲ شعله، اجاق برقی ۴ شعله، اجاق گاز ۴ شعله فر دار، اجاق گاز ورق بگیر، اجاق گاز ورق نگیر، اجاق گاز ورق بیرون بگیر، اجاق گاز ورق بیرون نگیر، اجاق گاز تمام استیل، اجاق گاز کوره‌ای، اجاق گاز کوره‌ای پروفیلی، اجاق گاز کوره‌ای ورق، اجاق پلوپز صنعتی و بسیاری مدل‌های دیگر اشاره کرد.

موارد استفاده از اجاق گاز های صنعتی

 

جنس اجاق گازهای صنعتی

برای ساخت اجاق گازهای صنعتی همیشه از استیل مقاوم استفاده می‌شود؛ زیرا که مقاومت استیل در درجه حرارت بالا بسیار زیاد است. شعله‌های اجاق گازهای صنعتی در مقابل آب مقاومت بسیار زیادی دارند، و دارای مشعل احتراق بهینه می‌باشند. برخی از گازهای صنعتی، سینی چربی گیری که جنس آن از استیل می‌باشد دارند که به راحتی می‌توان آن را جدا کرد و قابل شست و شو می‌باشد. هنگام ساختن اجاق گازهای صنعتی پایه‌هایی برای آن تعبیه می‌کنند که قابلیت تنظیم شدن دارند و می‌توان ارتفاع آن‌ها را با توجه به مکان قرار گرفتن آن تنظیم کرد. برخی از مدل‌های اجاق گازهای صنعتی دارای طراحی‌های جدید و زیبا هستند که می‌توان از آن‌ها در محیط‌های مختلفی استفاده کرد.

 قیمت اجاق گازهای صنعتی

بر اساس مدل و نوع اجاق گاز‌های صنعتی قیمت آن‌ها با هم متفاوت است. اجاق گازهای صنعتی زمینی نسبت به اجاق گازهای پلوپز قیمت متفاوتی دارند، و بر اساس جنس بدنه آن‌ها و کاری که انجام می‌دهند قیمت آن‌ها تعیین می‌شود. یکی از جدیدترین اجاق گازهایی که امروزه تولید می‌شوند، اجاق گازهای پروفیلی هستند.

 نکاتی برای انتخاب یک گاز صنعتی خوب

 

طراحی و توسعه سُها سیستم